Zdražuje se! Získali jsme tajný návod, jak ušetřit tisíce.
Člověk nemusí být zrovna ekonom, aby si spočítal, jak se extrémní zdražování dotkne rodinného rozpočtu. A myslím, že to opravdu pocítíme všichni. Zprávy se valí ze všech strana a rozpočty na nový rok již do domácností dorazily.
Existuje vůbec nějaká možnost, jak tuto ztrátu pocítit, co nejméně? Ano. My víme jak, a rádi se o to s vámi podělíme.
A teplo je pryč…
U starších objektů tvoří konstrukci většinou trámový strop, kdy trámy jsou vzdálené přibližně jeden metr od sebe a jejich výška se pohybuje mezi 20 až 30cm. Trámy jsou podbité spodním prkenným záklopem s rákosem a omítkou. Na trámech je položen vrchní prkenný záklop překrytý pochozí vrstvou, případně zasypán vrstvou škváry. Ta je podkladem pod betonovou mazaninu nebo pod pálené tvárnice. Jedno je však pro obě varianty společné – je zde prázdný meziprostor mezi jednotlivými trámy. A teplo tudy proudí pryč…
Kouzelné vločky, které hřejí
Nejlepší metodou izolace stropu je aplikace Systému MAGMARELAX®. Aplikace se nejčastěji provádí foukáním do půdních meziprostor nebo do dutin. Tudy totiž z obytných místností uniká až třetina tepla. Teplý vzduch je lehčí než studený a stoupá ke stropu vytápěných místností. Většinou si najde skulinky a proudí bez užitku na půdu. Nafoukáním izolace se utěsní i ty nejmenší skuliny a otvory. Vlastní aplikace čedičové vaty MAGMARELAX® je velmi jednoduchá. Hadicí se ze speciálního přístroje, který je umístěn na nákladním voze, žene materiál do izolovaného prostoru. To vše za běžného provozu domácnosti. Není ani třeba příliš vyklízet půdu. Pracovníci nenadělají nepořádek a jsou s prací hotovi během několika hodin.
Další možností je využití Stropního systému MAGMARELAX®, který vám zajistí možnost izolace stropu i v případě, že chcete prostor nadále využívat. Už nemusíte zatěžovat svůj dům pokládáním těžkých izolačních desek a následnou betonovou podlahou. Díky nové podlaze na půdě půdy můžete podkroví využít i netradičním způsobem například sezónní letní byt.
Izolace pro všechny typy střech
Tepelná izolace složitých nepřístupných střech je často tvrdým odborným oříškem. Je třeba minimálně zasahovat do konstrukce a zároveň zajistit dostatečnou vrstvu izolace i v nepřístupných místech. Mezi konstrukce lehčí patří vazníkové střechy. Zde není možné účinně rozprostřít vrstvu například z rohoží kvůli špatnému přístupu a složitosti dřevěných prvků. Jestliže ale použijeme systém foukané minerální vlny MAGMARELAX®, jsme schopni i takto složitou střechu účinně zateplit během několika hodin práce.
Jestliže máte nepřístupnou plochou střechu s vyšším sklonem, tzv. pultovou střechu, doporučujeme vytvořit do ní vstupní otvor. Jedná se o osazení vikýře a tím zajištění revizního vstupu do prostoru střechy. Pokud si majitel toto zajistí, jednak se může kdykoli zateplit dům a vyřešit tak své tepelné ztráty, ale navíc může v prostoru provést opravy nebo kontroly a zásahy, se kterými by byl bez možnosti vstupu problém. Třeba uhnízdění ptactva, vos, sršňů a podobně.
Vyřeším to ještě dnes
Neváhejte a ještě dnes vyplňte nezávazný poptávkový formulář a získejte zajímavé bonusy a 15letou záruku. Během několika dnů očekávejte obchodně technického poradce a do 14 dnů samotnou realizaci.
Více se informujte na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.
Komerční prezentace